Kilka słów o mnie

lekarz stomatolog Agnieszka Jurga - specjalista ortodonta

Jest mi bardzo miło Państwa powitać na stronie mojego gabinetu.

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 1992 roku posiadam prawo wykonywania zawodu lekarza stomatologa. W 1995 roku uzyskalam dyplom specjalizacji I stopnia z zakresu stomatologii ogólnej natomiast dyplom specjalisty II stopnia z zakresu ortodoncji otrzymałam w 2001 roku. Od tego czasu stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach,szkoleniach i konferencjach branżowych.

Oprócz dyplomów i ukończonych kursów posiadam jedną z najcenniejszych umiejętności diagnozowania i leczenia jaką daje wieloletnia praktyka i doświadczenie. W moim gabinecie zajmuję się TYLKO leczeniem ortodontycznym, stosuję najnowocześniejsze metody leczenia z zastosowaniem materiałów wysokiej jakości. Pacjentami są dzieci,młodzież i osoby dorosłe. Największą uwagę przykładam do wczesnego leczenia wad zgryzu u dzieci. Uważam, że diagnoza we wczesnych stadiach rozwoju zgryzu i szybkie wyeliminowanie zaburzeń może całkowicie zapobiec powstaniu wady zgryzu lub jej znacznemu zmniejszeniu, a zastosowane leczenie jest proste, skuteczne i tanie.

W naszym gabinecie oferujemy pełne leczenie ortodontyczne uwzględniając pełny wachlarz aparatów a także zabiegów umożliwiających kompleksowe leczenie ortodontyczne. Dokładną strategię podejmujemy po konsultacji i ustaleniu planu leczenia.

Kontakt
Godziny przyjęć
  • Poniedziałek, Czwartek
    14.30 - 18.00
  • Wtorek, Środa
    09.00 - 13.00

Jurga Ortodoncja ©2021. Strona wykonana przez CodeLab